Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu ?

Chci poprosit o radu jakou grafickou kartu, moje sestava je z.d.: ASUSP4V8X-X, 1GB ram, procesor celerom 487 2,6,, grafická karta CLub 3D ATI RADEON 9250,
Tu grafiku byl chtěl vymněnit za něco silnějšího( do slotu agp)
děkuji za rady.

Kdybych měl tento PC tak už do něj nedám ani korunu je to zbytečné akorát vyhodíš peníze s okna.To PC je strašně pomalý a grafika tomu moc nepřidá bude jí strašně zbrzďovat zbytek (RAM,Procesor)a ještě k tomu budeš určitě muset koupit lepší zdroj.Je to na tobě jsou to tvé peníze ale být tebou nic do toho už nekupuju to je můj názor.