Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání pc

Zdravim, když zapnu svůj počítač tak se po chvíli sekne, že ho musim restartovat, a tak třeba třikrát za sebou, potom už jede normálně...Plnou pamětí to určitě není, protože jí nemam ani ze čtvrtky zaplněnou. Nevíte, čim jiným by to mohlo být? Dík;):-)

Hele, představ si že zavoláš do autoservisu že ti nejde nastartovat auto. Oni budou chtít vědět co máš za značku vozidla, co tam je za motor, atd. A ty jim řekneš že to má volant a že víc nevíš. Víš kam tě pošlou???

Tenhle program ti pomůže zjistit co máš za pc, jaké teploty to má v útrobách atd. pak se pohnem dál:
everest

256 ram

to je vtip? aby se xp po chvíli nesekaly, potřebují aspoň 512mb ram.
start - spustit - msconfig.exe - záložka po spuštění: zruš zatržení všeho.
a potom podle současně běžících aplikací a jejich náročnosti jde updatovat výš.

ale pokud se systém hned po startu seká, chce to zkontrolovat teploty, nebo z žeber chladičů rovnou vysát prach.

po opakovaných pádech je taky třeba nastavit kontrolu disku c: (ve vlastnostech disku - nástroje, zatrhnout 2 políčka), a po restartu ji nechat proběhnout do konce.

Tak jak to popisujes moze byt uz vadna zakladna doska, prip. nieco so zdrojom alebo blby kontakt na nejaky komponent apod. Prip. tona prachu. Zisti sa to kontrolou vovnutri PC a prip. odpajanim/vymenou dielov.
Ci to je SW problem mozes skusit napr. uplne novou instalaciou Win + ovladacov.