Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota můstků

Dobry den,
vzdy kdyz hraju nejakou hru(narocnejsi) tak se mi cca po 5-10 minutach zasekne obraz a pocitac se restartuje, nebo ho musim restartovat ja. Zjistil jsem ze je to teplotou, protoze kdyz byla zima, tak jsem pocitac vystrcil z okna a behal jako hodinky :-) Tak jsem zacal zjistovat co se prehriva, vse se mi zda ok az na teploty mustku, ktere oba programy(everest,speedfan) ukazuji teplotu jizniho mustku cca 81C a teplotu severniho 66C(a to i kdyz nemam zaplou zadnou narocnejsi hru, teploty se behem zateze moc nezvetsi). Jsou tyto teploty kriticke, nebo mam teplotni problem hledat jinde?

Dekuji
Greenfan

Bud je uvolneny chladic alebo nemas dostatocne vetranu bednu, alebo programy pisu blbosti. Jednoduchy experiment je skontrolovat upevnenie chladica (rukou) a skusit tam nasmerovat dodatocny vetrak, na test.

Southbridge na 80° je totalne vela (tusim ze SB musi mat pod 60 inac blbne) a bez zataze zbernic sa nema vobec dovod hriat (mal by mat tak 30° apod) takze skor by som povedal aj ze tie programy pisu blbosti. (SB ani zvycajne nema teplotne cidlo). Ale zavisi od presneho typu, HW samozrejme nepises sak naco.