Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mini notebook 10.1

Chtěl bych si koupit mini notebook 10.1, nevíte někdo jak je vidět internet, je to stejné jako u 15.4, Mohl by mě někdo poslat foto, třeba internetu-seznam,sauto jak je vidět foto na adresu ---@---.--. Jestli třeba existují stránky věnovaný mini notebookum.

Změna kategorie, původně: Internet
Adresa odstranena, ptz nejsme emailova poradna a ptz spamy. (rh)

Různé mininotebooky 10,1" mívají různé rozlišení, od 1024x600 až třeba po 1366x768 bodů. Takže by ses měl konkrétně vymáčknout, co chceš vlastně vědět?

Do prohlížeče zadej tento kód

javascript:resizeTo(1024,600)

a uvidíš, jak budou www stránky vypadat. Čísla v závorce si samozřejmě uprav podle skutečnosti.

Nastav si velkost okna prehliadaca na tych 1024x600 (da sa tym javascriptom alebo si to proste nejak zhruba nastav mysou na nejaku cast obrazovky podla tvojho terajsieho rozlisenia obrazovky).

Potom si to odfot, a zmensi si fotku na velkost uhlopriecky 10,1 palcov (palec je 2,55cm, takze uhlopriecka ca. 26cm).
No a presne tak vypada internet na 10.1" netbooku.