Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejedou videa v Flash Playeru

čau, včera se koukám na Seznam, - normálně video ve Fleši přehrát šlo - vypnu kompík, teď ráno zapnu a na místech na Seznamu, kde jsem se včea koukal, jsou jen černé fleky a nic se nepřehraje - Youtube ale fachčí, nechápu.... není chyba ne straně Seznamu ? W7,Opera...díky...

Zdar chlapi, nevedeli by ste mi poradit s tim samym problemem u prohlizece IE8? Mam W7, flashplayer aktualni, zkousel sem uz snad vsechno,ale porad mi videa na novinkach nejedou... Jinde (youtube... atd.) mi videa jedou...Tak nevim...

Podobný problém jsem kdysi vyřešil v IE8 a WIN XP kliknutím pravým tlačítkem myši na černou plochu, kde má být video, vybral položku "Globální natavení", tam zvolil "Panel Globální nastavení ukládání". V tom okně zatrhnout "Povolit obsah třetích stran" a "Ukládat společné komponenty Flash", pak mi to začalo fungovat, we W7 to může být podobné, zkuste to.