Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soubor se záložkami Firefox

Včera mi chcípnul pracovní HDD, ozvalo se 2x cvak hlaviček a bluescreen.
Nic se neděje, mám skoro všechno dvojitě, akorát by se mi dost hodilo
zkopírovat soubor se záložkami mých oblíbených stránek FF.
Mrtvý HDD je čitelný, některé soubory jdou kopírovat, některé ne.
Myslel jsem, že záložky budou v Program Files-Mozilla Firefox-defaults-profile-
bookmarks.html, ale bohužel.
Kde je ten soubor se záložkami, kurnik šopa? Mám tam dost kvalitní adresy. :-)

ajavar pravdu dí- jsou tam.
A já je mám navíc už od FF 2.0.0.20 na flešce, a kdyby náhodou přišel "sichr", tak pro něj ještě navíc je ta fleška na DVD-RW.
A když jsem byl nucen kvůli blbému Seznamu, nainstalovat FF 3.6.3, a protože se mě ten parchant neustále vnucoval, tak tam byly záložky ruk-cuk.
A jinak zlatej 2.0.0.20 - ten nový blbec, dělá jenom bordel.
Např - v záložkách otevřu adresu na Mapy.cz, ta se vzápětí objeví v adresovém řádku, a když jí otevřu tam, tak je adresa daného místa zkurvená.
Ale jinak např. je tam /v adresovém řádku/i Poradna, a Internet Banking, a ty normálně jedou.
Naštěstí vím jak se položek v adresovém řádku zbavím, ale otravuje to.

Jaku verziu FF si mal? Od toho zavisi jaku priponu ma subor so zalozkami.
Stare verzie (2.x) pouzivali bookmarks.html, nove verzie (3.x) pouzivaju places.sqlite
Mozes si dat prehladat cely disk (nezabudni zaskrtnut preistotu prehladat aj skryte systemove zlozky, idealne v TC tam ale tiez treba najprv v nastaveniach zaskrtnut zobrazovat skryte+systemove)