Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkčne USB

ahoj, nefunguje mi USB po vlozeni kluca kluc svieti ale pocitac ho nedokaze nacitat
kdycz dam spravce a radice zbernice USB tak tam mam len nasledovne :
korenovy rozbocovac USB a univerzalny hostitelsky radic VIA Rev 5 a vyssi USB
prosim o pomoc a konretne vysvetlenie

Milý Lukasko,
tu som sa Ti venoval, ako som vedel:
http://pc.poradna.net/q/view/521559-mam-windows-xp -s-512-mg-ram-ale-moja-pamat-je-len-niekolko-kb

a Ty si ani nezareagoval.

.

Z toho, čo si už napísal minule, že máš v partícii C - adresár Windows: 500 MB,
usudzujem, že by si nám mal povedať viac o svojom systéme - a ako si ho inštaloval a následne konfiguroval.
Aké SP-ky tam máš.

Inak Ti nebudeme môcť pomôcť.
A ochota tu je.
Ver mi.

Koľko tam máš HDD - vidíš už pri POSTe, resp. aj v biose.

Ale konkrétne to zistíš v správe diskov:
Buď napíšeš do riadku Start > Spustiť: "diskmgmt.msc" (bez úvodzoviek),
alebo ideš do Control panelu > Nástroje pro správu > Správa počítača > Správa diskov (to je to isté).

A tam presne vidíš, koľko máš harddiskov zapojených - a aj ich štruktúru (t.j. počet partícií).
Zároveň aj ich veľkosť - celkovú, použitú (to sú nainštalované SW) a voľnú.

A bez znalosti týchto údajov, nie je možné Ti pomôcť.

Ale mmentálne už musím odísť.
Vrátim sa (dúfam, že živý).

Takže, zase Ti nechávam odkaz:
1. ak máš v C: partícii adresár Windows veľkosti 500 MB (so SP2) - tak sa priprav na novú inštaláciu systému.
2. zožeň si inštalačné CD Windows XP (aj so Ser.N.)- odkiaľ, to je jediná Tvoja úloha

Toto musíš spraviť ako prvé - keďže všetko ostatné na tomto stojí,
ako dom na základoch.

Všetko ostatné - sa potom na tento základ doinštaluje.

Takže tak.
Peknú nedeľu.

Fajn,
držíme palce.

Zdá sa, že je všetko na najlepšej ceste.

(A, ak by si zohnal už so SP2, resp. aj so SP3 - bolo by to najlepšie. Nemuseli by sme potom doinštalovávať SP-aky do systému.
Ale ak nie. Zvládneme aj to.
Predsa, charakter sa osvedčuje v krízových až krajných situáciách, nie v blahobyte. Nie?)

Určite by ale pomohlo,
ak by si už teraz prezradil, aký máš tam HDD - aspoň veľkosť (v GB, MB...).

Ušetríš si energiu.
Lebo ak je malý - kapacitne - budeš stáť pred úlohou kúpiť si nový.
Čo, ak by si prezradil teraz - už by si zháňal nielen systém, ale aj HDD.
(Tie sú dnes už relatívne lacné, rýchlejšie, spoľahlivejšie a hlavne pomerne veľké/za dobrú cenu.)