Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE 8 a Windows 7

Ahoj
Existuje IE 8 pro Windows 7? Stahuj,Slunečnice aj. servery a dokonce samy stránky Microsoftu to nenabízí,pouze pro max. Win Vista.
Tak jsem zkoušel na Vistu a to mě píše : Aplikace IE8 není v tomto operačním systému podporována.
Tak jak je to prosím děkuji.

Odpovedané Ti bolo.
Myslím, že Ti Mr.brtník odpovedal: "...dá prostě opravnou instalaci systému".

A taktiež Ti oznámili, že ide o súčasť Windowsu.
Takže to musíš takto riešiť.
.
P.S. A okrem toho, máloktorý človek pracuje s IE - už dlhé, predlhé roky.
Takže averzia je tu na mieste.

A všetci, čo majú legálne W7, majú zapnuté aj aktualizácie - u W7 mimoriadne dôležité,
keďže je to systém s rôznymi nedokonalosťami - a potrebuje záplaty.

A existovali tuším aktualizácie aj pre IE.

Tvoj problém však vyrieši rada, ktorú som už opakoval po inom prispievateľovi - reinstall systému.