Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé Usb

Zdravím.Mám notebook Asus K50ab a jak kopíruji soubory z flešky tak se mi zdá že to jde nějak pomolu.A když připojím stejnou flešku do staršího a méně výkonějšího počítače tak to jde rychleji.Nevíte čím to může být.díky

Môže to byť antivirusovým programom v NB,
ktorý kontroluje prenos dát.
(Otázka jeho nastavení.)

Pozri do Správcu úloh - hneď od začiatku,
ako je antivirus aktívny počas sťahovania - a hlavne na jeho začiatku.