Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Muj web/weby

Dobry den, chtel bych se zeptat, co je tak strasne hnusne na tomhle: mujnavrh.borec.cz (nedivejte se na ten velky obrazek..tam jsem nevedel, co dat, tak jsme udelal tuhle hnusnou ptakovinu...) ted o vikendu jsem to delal 5hodin, pac jsem se nudil, a jak jsem to ukazal kamoshum, tak kazdy rekl, ze je to hnusny... rikam si, ze oni by neudelali lepsi, ale nejde o to, co by udelali ostatni, ale o to, jak vypada to moje... takze plnou kritiku na me, pac ja si myslim, ze je to celkem pekny, no ale muj nazor taky nikoho nezajima... ps: jsou tam jen kraviny napsane, abych videl, jak to vypada...

Divil by ses, taková OSA ti napaří pokutu i za to, že si pouštíš písničky na soukromé party, když nemáš právo je pouštět a někdo je práskne - z vlastní zkušenosti, o vlásek tomu vyvázli. A podobné organizace pracující i tady v čechách toto kontrolují. A jako další příklad Youtube - kdo by si prohlížel tvoje videa? :-) A přece, když v nich máš nějakou písničku, na kterou nemáš povolení ji tam dát, tak ti ji z videa dřív nebo později vymažou.

Já to dělám třeba takto

<div class="menu">
<a class="menu" href="index.html"><b>hlavní strana</b></a>
<span class="neodkaz">co poskytuji</span>
<a class="menu" href="ambulance.html"><b>ambulance</b></a>
<a class="menu" href="poradna/index.php"><b>on line logopedická poradna</b></a>
</div>

K vidění tady
co-poskytuji.html
Tedy jestli jsem dobře pochopil oč jde. Samozřejmě také záleží na počtu položek v menu a jak je to menu vkládáno/nevkládáno na logopedii je toho málo.

Tento návrh je vzhledově o dost lepší než předchozí.
Avšak:
- Nepoužívej fonty, které nejsou v základních instalacích OS, fobrazí se Times new Roman - viz fonty.html
- Někde tam máš asi width, co udělá vodorovný posuvník na rozlišení 1024x768

[69posuvnik_tn.jpg]

- Nezakrývej zbytečně reklamu Webuzdarma, mohli by ti to smazat, navíc to vypadá hloupě. Nastav ji na všechny stránky dolů (v administraci na WZ), soubory zakonči

<div style="height: 222px"> </div>
</body>

a ona se vloží pod ten div a nebude ani vidět

<div style="height: 222px"> </div>
<!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->
</body>

Všechny weby dělám tak těch 970-980px (aby nebyl dole posuvník v prohlížeči na rozlišení 1024*768). Nudlička optimalizovaná pro 800*600 na dnešních širokoúhlých 22-24 palcových monitorech už dobře nevypadá. Nebo to dělám roztahovací (tak, jak je poradna - v každém rozlišení vypadá dobře :-))

aha... no ta sirka v tech procentech by byla urcite lepsi, ale jak to mam udelat u menu? jak je tam ta polozka, a najedete na ni mysi, tak se u ni ukazou takove ty "bile okraje" a ty jsem nakreslil v photoshopu, a kdybych dal sirku te plozko napr. na 10% a na rozliseni 1024x768 vypadalo normalne, ale na vetsim by se to uz zvetsovalo, takze by se ten obrazek kopiroval ne? (a to by vypadalo blbe)