Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nikon D 40 - tabulka v náhledu fota

Dobrý večer! Prosím vás o radu. Tento dotaz tady asi nepatří, ale snad mi někdo poradí... Mám fotoaparát Nikon D40, mám vyfotografovaný snímek, při náhledu na displeji fotografii překrývá tabulka, ve které jsou uvedená data o nastavení fotoaparátu. Poradíte mi, jak mám tuto tabulku vypnout, abych viděla jen náhled fotografie? Z návodu na to nemohu přijít. Děkuji. :-(
Změna předmětu, původně: Nikon D 40 - chyba v náhledu fota (Kurt)

Vtipálek ani ne, je to smutný- řeknu ti pointu: Po dvou hodinách, kdy jsme u toho popíjeli a vzájemně se ubezpečovali, že to je na 5 minut (byla to krabka s dvd, vhs a tv příjmem- dnes mrtvá věc)... Tak jak jsme podle návodu na to nemohli přijít, tak moje vnitřnosti toho měli dost (namalou) jsem vstal o ovladač a máčknul tlačítko PLAY (v mamuálu ani slovo)- fertig se to sa,o naladilo a dodnes v naší ulici platím za chytráka. ]:)

Urcite to je aj v navode, nikon neni cina ale jeden z vyznamnych japonskych vyrobcov s vysokou kvalitou a historiou od 1917, ti by mali mat navody normalne. Len treba navod aj citat, obrazky nestacia. Samozrejme ak to je nejaky strojovy preklad typu "dakujeme ze si oni zakupit nas pristroj foto" tak to nema vyznam citat a treba si najst anglicky manual (google.com) :-)