Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové RAM na Acer Aspire

zdravím, chci si koupit nové ramky na svůj PC, konkrétně jde o Acer Aspire E360.
Potřeboval bych koupit ramku, nejlépe 2GB.

Specifikace slotů na RAM:
# RAM
# Installed Size 1 GB / 4 GB (max)
# Technology DDR SDRAM
# Form Factor DIMM 184-PIN
# Configuration Features 2 x 512 MB

moc se v tom nevyznám, tak potřebuji pomoci, mám dva sloty ještě volné, (2x512MB) a chctěl bych si rizšířit na 2 GB (když to půjde i 3GB) tak se ptám, které mám koupit, tedy jaký typ. Budu je kupovat z Alfacomp.cz, tak prosím o dokaz a nejakou tu radu. Děkuji

Podle konfigurátoru jsou tam paměti typu sodimm ddr1. Maximální velikost možná je 4gb ale díry na paměti to má dvě a maximálně se vyrábějí 1gb moduly. Cena je poměrně vysoká proto bych určitě doporučil pořádně to zvážit. Výměna 2*512 za 2*1gb za 3tácy do tak starého ntb podle mě vyhození peněz. Určitě bych se podíval po použitých.

http://www.ec.kingston.com/ecom/configurator_new/m odelsinfo.asp?id=1&SysID=29211&mfr=Acer&model=Aspi re+E360+Series&search_type=&root=us&LinkBack=&Sys= 29211-Acer-Aspire+E360+Series&distributor=0&submit 1=Search

http://www.ec.kingston.com/ecom/configurator_new/p artsinfo.asp?root=us&LinkBack=&ktcpartno=D12864D30 A

za domácí úkol si tu paměť najdi někde kde je levnější.