Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řadič sběrnice SM

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jaký ovladač bych měl stáhnout, abych vyřešil tuto hlášku v správci zařízení, když mám desku ASRock FSB 800?? Předem děkuji za odpověď

Na odkaz jsem klikl precetl ale moc mi to nereklo jedine co vim ze musim nainstalovat ovladace na chipset. Proto jsem napsal, ze nevim ktery ovladac mam pouzit a doufal jsem ze mi nekdo poradi ktery ovladac je k dane desce a jejimu chipsetu nejlepsi...

No to co jsem stahnul je vlastne jedno jelikoz to urcite byl spatny ovladac... Jinak deska je ASRock K8NF6G-VSTA a nevim tedy jake je presne typove oznaceni chipsetu... :-( vim ze moje prispevky nejsou asi nijak chytre ale jsem nemocny takze valim na 50% :-/