Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mate wifi pripojenie k netu?

Mate wifi pripojenie k internetu pomocou Wifi ISP? (nemyslim napr DSL modem-> signal po dome vysiela wfif AP)..
Ake mate priemerne pingy na Vasu BRanu, resp pingy do internetu? (napr zoznam.sk,atd) ?
Pocitujete agregaciu ?

Ja agreg pocitujem, z pôvodnej 512 mam bezne 100kbps a ping do internetu cca 300ms, co is nemozem zaparit ani moju oblubenu COD2 ]:(]:(]:( a davnejsie to este islo..

512/128,údajně s agregací(ale zatím jsem to přes den ani v noci nepocítil)
Aktuální test na dsl.cz - 528.2 Kbps
Pingy:
www.seznam.cz - 36ms,0% ztráta
pc.poradna.net - 46ms,1% ztráta
dsl.cz - 30ms,0% ztráta
Ztrátovost paketů dle poskytovatele - 2 ze 3000
Bez FUP
Veřejná IP adresa (bez doplatku):))
Cena - 500 kč měsíčně (uvažuju o 768/512 za 700, myslíte že by to byla dobrá volba?)

-- U nás máme 3 providery wifi + 1 Telekom (ADSL). Na to, že naše obec nemá ani 800 obyvatel, tak je to slušné :-)
Já jsem dial-up ani nezažil, měl jsem až wifi, to ještě v době, kdy bylo hodně v plenkách. Tehdy jsem dal asi 6000,- jen za PCI kartu s anténou. Ale jeden místní nadšenec (bývalý majitel firmy, která je nyní můj ISP) to tady vybudoval. Vím, že tehdy, když jsem řekl, že mám neomezený internet, tak na to každý docela hleděl :) To připojení mi zůstalo až dodnes, jen rychlost se zvýšuje...

- 512 kbps
- veřejná IP adresa
- limit 10 GB
- ping seznam.cz - pod 20 ms
- cena: zdarma, platí obec :-D

Bohuzel nemam nic s telecomem spolecneho zadna agregace tu neni mozna , jedu ciste jen na WIFI AP to AP router 54Mbps 5,8GHz Ant Uni-24 vzdalenost 2Km prima viditelnost, konecna velikost dat na prijmu + ztrata (4MB = 32Mbps/s : 8 ) priblizne casto se to meni.
Agregace na wifi neni !!:-D