Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa notebooku

Moje požiadavky:
Moja praca s notebookom zahrna najma internet, pozeranie filmov,pocuvanie hudby, fotky (a ich uprava v Adobe Photoshop) – takze to chce dobry zvuk, pekny obraz a hlavne aby pri spustani aplikacii, filmov, videi notebook reagoval rychlo, bez sekania. Vyzadujem vydrz aspon 4 hodiny, ak by sa dalo aj viac. 
Cenovy strop je 500 eur, tak hadam mi niekto poradi notebook priblizujuci sa mojim poziadavkam, myslim ze nie su az tak narocne. Vdaka za pomoc

Nemusis byt nabruseny. Prisla som si sem po radu a nie po arogantne emocne vylevy.

Postaci mi 12" monitor, kapacita min. 160GB a co sa klavesnice tyka, nie som nejaka extra narocna, dolezitejsi je pe mna touchpad (aby sa nezasekaval) atd.. Co som este nezmienila?

fotky (a ich uprava v Adobe Photoshop) – takze to chce dobry zvuk, pekny obraz

Jen tak bokem. Pokud v tom Photoshopu akorát změníš velikost atp., není problém, pokud očekáváš "kvalitní" display ve smyslu barevného podání, budeš velice zklamaný. Drtivá většina notebooků používá v barevném podání slabé TN panely (až na pár solidnějších výjimek), tu lepší, tu horší, ovšem pořád TN, často horší než u průměrného levného nového stolního LCD. Tvůj požadavek, v případě náročných úprav, práce s grafikou atp., se řeší takřka výhradě kvalitním externím monitorem.

Mas pravdu, v tomto ohladne necakam nejake zazraky. Mne ide hlavne o to, aby mi notebook nesekal, aby reagoval rychlo a aby sa aplikacie nespustali pomaly. Vacsinu casu potrebujem internet a par krat do tyzdna si pozriem film.. takze tak

Víš, ono pořád nemáš jasno v úhlopříčce - zdali 12" nebo vyšší. A porovnávat 12" s 15" je sakriš rozdíl v mobilitě (velikost, váha atd.), ergonomii (hrbit se případně několik hodin nad malým displayem s drobným písmem /ano, jde zvětšit, ale.../ při psaní dlouhých textů atp.). Na časté psaní delších textů může někomu vadit u 12" už relativně velmi jemné a malé písmo, tady spíš např. nějakou kompromisní 14", z druhé strany do postele na prohlížení netu, maily, cestování atp. je 12" výborná. Je to o preferencích, někdy kompromisu atp.