Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v zahraničí

Dobrý den,
Mám dotaz budu v zahraničí konkrétně Itálii na půl roku a nebudu mít přístup na internet budu mít sebou můj notebook a zajímalo by mě zda-li někdo v ČR poskytuje nějaké služby do zahraničí ,protože se tam nebudu moci připojit děkuji.

Ještě mám jeden dotaz nevíte o nějaké univerzální nabíječce na notebook ?? mám acer a konkretně na acery jsou dost drahé nabíječky neznáte nějakou univerzální ? kamarád mi říkal ,že se dají sehnat do 500 korun je to pravda ?? díky

makam tam v hotelu dostanu ten pokoj preo zamestnance a tam opravdu net nedostanu v hotelu maj wifi ale ten je od vodafonu na nejake heslo maj to snad nejak na prachy ... nevim ted presne jak to je ale potrebujete byt snad klient a proste za to ctej prachy minulej rok sem tam chodil do netovy kavarny jenze sem linej se porad belhat do kavarny ,protoze potřebuji denne vybirat mail je to pekne nevyhodne co se financi tyce :( napada vas neco jeste?

potřebuješ služby jejich providera.
pokud tě napadne pitomost využít český hw (česká sim s gprs/edge, modem cdma s českým číslem) v cizině přes rooming, netýkají se tě žádné slevy, paušály, neomezené objemy jako u nás, ale každý kilobajt zaplatíš - teda pokud nejsi blondýna z pražského magistrátu:

Ondráčková během pobytu v zahraničí, mimo jiné na turecké riviéře, stáhla za šest dní 1,1 gigabytů dat. Operátor obratem vystavil účet na 295 785 korun, který magistrát zaplatil.

preci nemusi trvat na T-Mobile, proste tam prijedes zajdes k prvnimu stanku operatora, ktery uvidis a zeptas se, jestli nabizeji net na predplacene karte a za kolik. Proste si tam koupis mistni telefonni cislo s mistni sim kartou na obdobi kdy tam budes. Proste cokoliv bys chtel resit jako od nas (z Cech) te vyjde urcite draz.

hot spot je free wifi - byva to casto v roznych kaviarnach a podnikoch
neviem na aky hotel to ides, ale vacsina hotelov uz dnes wifi ma a ak nie free tak aspon nejaku lacnu platenu. ty ako zamestnanec by si si mohol vybavit, ze to nebudes platit.

co takhle vyrazit na nejaky cestovatelsky server nebo nejaky web zabyvajici se Italii a zkusit zkontaktovat nekoho, kdo v Italii byl, treba by ti s tim mohl pomoct, ja v ITA nebyl, tak stezi muzu radit, za kolik to tam koupis a jestli to budou vubec nabizet. Nicmene jak mas internet v notebooku nebo v mobilu u nas,tak pravdepodobne i v ITA budou mit neco podobnyho, dyt ty operatori jsou pomalu v cely Evrope jedni a titiz, tak pravdepodobne budou mit i v ITA podobne sluzby jako ti nasi u nas. :-)