Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP photosmart wireless B109n-z

Dobrý den, chtěl jsem vás poprosit, mám notebook HP PAVILION dv7 - 1060el, OS Windows Vista Ultimate 64bit, koupil jsem si tiskárnu HP photosmart wireless B109n-z. Chtěl jsem jí nainstalovat, ale po chvíli mi naskočila zpráva, že chybí ovladač HP photosmart wireless B109n-z printer. Zkoušel jsem i ovladače přímo ze stránek HP, jak 32bit i 64bit ovladače a stále to samé. Nemáte někdo stímto zkušenosti, děkuji všem za pomoc.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

No tak ono stačí instalovat podle návodu, že.
Tedy vrazit CD do mechaniky, nechat instalovat a připojit až poté, co si o to instalátor řekne.
Když ji nejdřív připojíte, tak se logicky dostanete k té hlášce, kterou tu naznačujete.