Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě počítače

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,mam možnost koupit tenhle komp,tak by mne zajímaly vaše názory,chtěl bych ho převážně na hry,samozřejmě bych je nechtěl hrát na nejlepší grafiku,ale alespoň nějake z 2010 spustit.

Prodám AMD Phenom X4 (4 jádra po 1,8GHz)taktovatelný až na 2,5GHz odzkoušených. Vynikající poměr výkon/spotřeba 65W.

Deska ASUS M3A (AM2+,DDR2 PC5300-8500,DUAL DDR2 až 8GB, zvuk 5.1), integrovaná grafika ATI Radeon HD3200 až 256MB.

Paměť Kingston (2GB,DDR2,800MHz,CL6).

Disk Seagate Barracuda 250GB (SATA,Cache 8MB).

Case (pěkně udělaný case)+DVDRW+Zdroj (HIPRO 300W).

Ještě jedno info, tento PC je snadno v budoucnu upgradovatelný díky své
> desce,
> > která podporuje všechny typy AMD (socket AM2+) AMD Phenom™ FX / Phenom /
> Athlon™
> > / Sempron™
> > A sloty na paměti samozřejmě taky až na 4 x DIMM, Max. 8 GB, DDR2 až 1066.

V budoucnu bych chtěl jen dokoupit novou grafárnu,bál jsem se,že by to neutáhl zdroj ale týpek tam prý zkoušel ATI Radeon HD5570 1GB DDR3 a prý to zkoušel s HDD 1,5TB a vse behalo v pohodě.

Tak co si otom myslíte?Mam do toho jít?Popřípadě kolik maximálně byste za tento počítač dali vy.

Díky za odpovědi.

Honza

Jesli se mohu zeptat kolik si za tohle řekne když v tom nic není tam je tak možná dobrej ten procesor ale to bude určitě 1. verze Phenomu.Musel by si hodně do toho narvat aby si na tom rozjel nějaký hry ale spíš bude lepší to postavit si PC nový nebo hledat ještě nějaký jiný.Tento PC nebrat ani náhodou

Cokoliv, co koupíš, tak bude ze stávajícího PC ohromný skok (ale vybírej dobře ;-)). Já mám Intel Core Duo E8400 @ 3Ghz a ATi HD4550 (pravda, přetaktovanou na 650Mhz čip a 850Mhz paměti) a zatím jsem na tom v pohodě spustil vše, co jsem chtěl (Enemy Territory, Burnout Paradise v nativním rozlišení na med-high detaily, Flatout 2 atd.)

No tak flatouty spustim ještě taky a celkem slušně,enemy territory náročný neni,ale Burnout Paradise si asi určitě nepujde:(,.co nadělam,počkam si ještě chvíli,o koupi uvažuju taky hlavně proto,že mi na tomhle odešel zdroj,takže ho skoro nevypínam,když ho vypnu tak druhej den je peklo ho nastartovat.V zimě jsem přišel na jeden fígl ato nahřátí zdroje fénem a normálně to šlape,..je to ulítlí,ale počítač už takhle šlape skoro rok...vlasně už dva,toto utíká...

Teď mi psal týpek,že kdyžtak ten komp rozebere a bude rozprodávat,takže kdybyste měl někdo zájem oto ,,nic,, co tam je,tak mu dejte vědět...

No reálně v nové sestavě bys to s lepšími věcmi (320-500gb hdd,2gb DDR3,lepší zdroj,taky integrovaná vga) kupoval asi kolem 8 tisíc s daní.Si to zkus spočítat přesně...

Pokud by ses vykvákl na 4jádro (v této cenové hladině trochu zbytečné a vzhledem k rychlosti spíš nevýhodné) tak je nový okolo sedmi.

Kdyby jsi k tomu dostal nějakou záruku (zbytek-dost věcé má 3roky)na ty použité součástky tak by to možná smysl mělo. Počítej ale s tím že ta 250gb bude zřejmě starší než zbytek sestavy.Ten zdroj je zřejmě taky nějaký pozůstatek původního počítače- takže si připočítej tak litr o tě bue stát nový pokud tam budeš chtít vrazit lepší vga.

Ta 5570 pokud to není překlep je pochopiteln šmejd.