Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zálohovat údaje v iTunes?

Ahoj, prosi Vás, jdu si reinstalovat systém a mám tady poměrně rozsáhlou knihovnu hudby a chci se zeptat, která data musím zkopírovat, abych po reinstalaci měl v iTunes počet přehraní hudby, kdy jsem ji přehrál naposled atd... Děkuji :)

Změna předmětu, původně: iTunes (host)

Zkus najít soubory iTunes Library.itl a iTunes Music Library.xml někde v Dokumentech - Hudba - iTunes. V nich by měl být uložen obsah knihovny.
A nastavení iTunes by mělo být v souboru iTunes.pref, který se nachází v adresáři s tvým profilem (../Application Data/Apple Computer/iTunes).

Nějakou zálohu umí i přímo iTunes: menu Soubor - Knihovna - Záloha na disk (File > Library > Back up to Disc).