Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se siti

Zdravim mam jeden problem, mam zakladni desku VIA P4PB 400 celeron 2,20ghz os win XP
mam na desce integovanou sit ale pri zapojeni site mi to porad hlasi kabel je odpojen pritom zkousel sem to na jinem pc a normalne to jede. Tak sem zkusil dat jeste sitovou kartu do pci a dela to taky pritom v pocitaci jsou ukazany ale pri zapojeni zadna zmena porad odpojeno. Nevite nekdo co stim. Diky za odpovedi.

Co nastaveni TCP/IP v tom PC? Mas vse spravne, jsou spravne nainstalovany ovladace? Pripadne jak neustale pisi, live CD linuxu, spustit z cd, nastavit sit, zjistit zda to facha at muzes vyloucit HW problem. :-)

Tak sem nainstaloval driver na desku a dela to taky ve spravci zarizeni i v ovladacich panelech v sitovych pripojeni jsou videt ale jsou odpojeny jako bez kabelu i kdyz ten kabel tam je tak se to chova jako odpojeno jak na integrovanou sitovku tak i na sitovku v pci. Fakt nevim co to je vse jinak funguje.