Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava

Grafika dostačující (nejnovější hry ovšem se "sraženými" detaily).
Deska výborná (skvělý poměr cena/výkon).
Zdroj kvalitní, bez námitek.
Bednu neznám.
Procesor stačí, zvaž ale Phenom II X4 - i hry si pomalu začínají rozumět s více jádry.
Disk slušný (sám jej mám v jednom z boxů), zvaž ještě WD Black nebo WD Blue (o cca 5% nižší výkon, než Black).
Paměti raději vyber se standardním napájením dle JEDEC. Tyhle OCZ se mi zdají "přetažené".

Zdá se mi to vybrané chaoticky. Třeba ta grafika - mezi 5750 patří mezi nejdražší, 5770 stojí o necelý tři kila víc. Dvoujádro moc nechápu, pochopil bych o litr levnější Athlon X2 250 (s tím že pak dokoupíš) nebo rovnou 4 jádro.

Paměti - nechápu tu volbu... pokud se ti líbí včelí chladič tak 1600 s lepším časováním jsou o 50kč dražší.
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6468 1

Co se týká zdroje uznávám že 430W vypadá na první pohled trochu málo,ovšem kvalitou je někde jinde.Chtěl jsem se vejít pod 16000 s ohledem na využitelnost.Samozřejmě že by pro upgrade byl vhodnější 500W.Co se týká pamětí nechápu pojem normální.Zeppeliny jsou velmi kvalitní a spolehlivé ovšem taktování není jejich silná stránka a tyto 1800MHz jdou podtaktovat a zbylí potenciál převést na latence což je za míň peněz víc muziky než ty Kingstone.Volba je na tom kdo investuje a Kingstone je prověřená kvalita.

Možná měli nějakou nepovedenou řadu

Je to i možné, ale moc tomu nevěřím. Spíš bych reklamace označil za "náhodný výbuch", způsobený lamózní instalací a lamo_OC. S Geily (kterých jsem osadil desítky) jsem narozdíl od Kingstonů nikdy problém neměl (jednou jsem, ó hrůzo, reklamoval i Corsairy, ale ty uživatel převoltoval tak, že zahynuly).