Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows media center

Ahoj vsichni. Koupil jsem si televizni kartu do USB, ale ten sw. ktery byl soucasti mi nechce najit zadny televizni kanal:( Nic mene jsem kartu zkousel na druhem PC, kde mam windows media center a tam to hleda upnle v pohode.
NEvite kde by se dal windows media center sehnat pro windows XP?

A ten notas je jaky presne? Napr. na pentium1 100MHz nefunguje ziadna TV karta :)

Antenu k tej karte pripajas jaku?
V tom programe vivoTV si nastavoval co? Aspon nejaku krajinu CR?

Nepotrebujes ziaden media center (co je mimochodom uplne iny OS ateda musel by si ho kupit za x tisic Kcs), musi to normalne fungovat na XP.

windows xp media center edition je samostatnž systém. V podstatě speciálně upravená verze xp proffesional. takže se to nedá dé bvěžných windows nedá nikde stáhnout nebo dohrát. instalace má pokud se nepletu 4x cd místo jednoho /2x instalační cd, 1x opravy a záplaty, 1xčeština/...abys to zbytečně netahal z warezu...Jednodušší bude najít sw ke kartě, ale to by ses musel pochlubit. Windows MCE podporují jen karty s hw dekodérem čili ty lepší což je výhoda...