Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při výběru jiného dodavetele služby internetu

Dobrý den, mám dotaz jaký bych si měl pořídit internet v případě, že mi ten dosavadní nepracuje tak jak bych chtěl. Máme pevnou linku + Adsl internet, bohužel bydlíme na takovém místě, kde nefunguje pořádně ani mobilní internet a ani ten stávající, firma u které už jsme déle než 5 let nechce udělat takové překopávky aby to fungovalo rychleji a každou chvíli se vyskytnou nějaké problémy a internet nefunguje. Do těd jsem měl s problémy 3.5Mbit a nyní to museli stahnout na 1Mbit a začíná mě to pěkně štvát když za to platíme takové nekřesťanské peníze. Nedotáhnou sem ani wifi připojení, chtějí minimálně 5 zákazníků v obci a ty já tady neseženu. Prosím o radu jak to vyřešit, pevné linky bych se i vzdal ale internet musí fungovat min. 4Mbit/s bez omezení, a za nějakou slušnou cenu. Prý existuje ještě řešení satelitního přenosu, ale nenašel jsem pořádně žádné firmy které to nabízejí, prosím o nějaké doporučení či nějaké řešení. Děkuji za rady

Když neseženeš těch pár dalších nasraný lidi ve tvé obci, tak máš smolíka. Předpokládám, že lidi na vesnici tak trochu znáš a víš kdo je a kdo není připojený. Jakýkoliv jiný řešení, i ten satelit, je drahé řešení a to evidentně nechceš podstoupit.