Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kterou z těchto grafických karet ?

hledal jsem nějakou obyčejnou grafiku do pci-e , není to na hry a podmínka je pasivní chlazení (ticho léčí). Nechtěl jsem úplný šunt se sdílenou pamětí atp.. Napřed jsem byl rozhodnut pro nVidia a pak jsem někde v diskuzi narazil na tu ATI. Základovka je s nForce4 ultra. Porovnání katalog. listů u výrobce je jedna věc a zkušenost uživatelů druhá, tak se ptám kterou z těch dvou. Když to skončí 0:0 nic se neděje ;-).
http://www.czechcomputer.cz/product_compare.jsp?art no1=34919&artno2=34774&artno3= .

je to aktivní chlazení DFI Infinity ultra , ovšem budu ho muset stejně vyhodit a dát tam buď pasiv nebo něco tichého. Bohužel výrobci desek (mám na mysli střední třídu) v tomto ohledu na to kašlou, takže neosadí chipset kvalitním tichým větrákem. Už jsem měl tu čest si to poslechnout - pěknej randál ::) .