Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s routrem tp-link WR340GD

Zdravim, už delší dobu se snažim rozchodit router. Pořád se mi to nedaří, a tak se chci optat co dělam špatně. IPadresu a servery DNS mam nastavené přidělování automaticky. V příkazovém řádku je ntb propojen s routerem. Když, ale zadám IP do prohlížeče tak mě to nepřipojí do roureru (do nastavení). Zkoušel jsem zadavat i ručně IP, bránu, masku, ale pořád nic.

OT:
Písmák je fajn, ale můj intelekt nestačí k pochopení psaného textu.

Ale také jsem se snažila svému synovi předat něco ze své lásky k literatuře. Těžko říci, zda úspěšně. Každé úterý v sedm hodin odpoledne chodívá do dílen, prý na autorská čtení. Vrací se však celý zelený, omotaný obalem od karamelu a poklovaný kosem. Studený a divný. Když po něm chci, aby mi dal přečíst své hrubínovské básně, raději je ihned spálí. Říkám si však – lepší než kdyby se toulal po hospodách nebo fetoval.

OMG. skáčeš z jedné vrstvy do druhé.

1. Zjistit IP adresu LAN rozhraní routeru (pokud jsi s tím nic nevyváděl, bude totožná s IP v manuálu)
2. nastavit si na PC získání IP z DHCP serveru
3. zkontrolovat, že přidělená IP je z rozsahu přidělovaného routerem
4. opingat IP routeru
5. ověřit, že prohlížeč nemá nastavenou proxy
6. připojit se na adresu routeru

Co z toho ti nefunguje?

To vše mam, akorat když zadam ziskavaní IP z DHCP a udelam ping, cmd píše že čas vypršel, ale když tam zadám konkrétní hodnoty : IP:192.168.1.2, maska: 255.255.255.0 brána 192.168.1.10 tak ping sedí.
5. bod jsem nedělal, nevím kde to nastavit.