Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém z odstránením windowsu

Zdravím.
Nainštaloval som si nový windows ale neviem ako mám odstrániť ten starý keď dám Formátovať disk C (na disku d mám nový windows) tak mi vypíše " Systém Windows nemohol dokončiť formátovanie" Prosím o skorú radu ĎAKUJEM VOPRED ZA RÝCHLE RADY JE TO SÚRNE
Změna kategorie, původně: Software (karel)

- celé to máš nainstalované špatně
- nepíšeš verze windows (system na d: vypadá na xp)
- formátování se nedělá za běhu systému

když jsi to špatně nainstaloval, asi tomu moc nerozumíš. nech opravu na dobu až to nebude súrne.
čeká tě zálohování dat pryč, kde je omylem nezformátuješ. pak zrušení starých i nových windows, nakonec nová správná instalace.

HOŠI STE GOOD :) chválim Vás nekritizujete hneď... Windows inštalujem teraz po 1- krát takže sa v tom moc nevyznám ale viete pomôcť diky fakt :) uz viem ako to sformátovať do jedného disku nenapadlo by mi to keby nebolo vas nie ste ako ty blbci na pcforum.sk (nerobim reklamu) ze zacnu buzerovat ze nech si objednam odbornika, a ked im poviem ze nic nevedia tak mi odpovedia ze je to free forum takze ani nic vediet nemusia diky moc pomohli ste mi prave to instalujem keby nieco tak sa ozvem :) budem vas informovat o uspesnosti