Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ntb se normálně nespustí, jen po obnovení

Ahoj,

od dnešního rána mám problém s ntb. Po dlouhé době sem ho na noc vypnul (normálně de do úsporáku), a teď mi za to děkuje tak že nejde spustit normálně. Naběhne oprava a de to jen s obnovenim. Zkusil sem SASíka a ten mi uklidil 278 cookies :-), ale po restartu znova... nemá někdo tušení co má za problém? díky za rady

win. 7 pro
ntb. hp 6735s

Nevím jestli to souvisí. Někdy o víkendu se mi do ntb. s W7, také hp nainstalovaly nějaké aktualizace a nastal přesně stejný problém. Udělal jsem obnovení a postupně zjistil, že to dělá nějaká aktualizace od HP. Názvu měla něco jako "HP senzor". Už si to nepamatuji. Aktualizaci jsem zaškrtl, aby se neinstalovala a vše je OK.