Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správce zařízení Další zařízení

Prosím vás mám notebook HP elitebook 8530p a u správce zařízení mi svítí tyto další zařízení: 2x nezname zarizeni, RICOH bay8controller, Řadič jednoduché komunikace pro sběrnice PCI, Síťový adaptér Ethernet, Základní systémové zařízení 3x, nevíte někdo co je to za zařízení? Popřípadě kde stáhnu ovladače??

Díky moc.

To nevadi ze je ich tam 30, ono to nie su len zariadenia a niektore zariadenie su rozpoznane ale aj tak treba ovladac :)

Samozrejme ze BIOS nepotrebujes a nejake zbytocne utility tiez nemusis ak nechces, vsetko co je "driver" treba instalovat. Ak su na webe viac moznosti pre rozne HW konfiguracie, tak proste niektore z tych driverov napisu ze nic sa nebude instalovat lebo mas iny HW, tak ok ides na dalsi.