Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash pre mobil

Mám nokiu E52 a používam wifi aj po stiahnuti flashu pre mobile mi nechce nacitat videa z stranok ako su napriklad: zkouknito.cz, ceknito.sk a podobne. Ale po stiahnuti flashu mi naskocily niektore veci ako je chat na stranke a podobne ale videa mi idu iba z youtube ale to viem preco a preto by som sa chcel opitat ci je nejaky program cez ktory sa mozemm pripojit a pozerat dakujem za odpovede

prehravac ktory ich prehrava je flash , windows... nie :D, a ten program sa pitam ja je coreplayer a v nom je funkcia otvorit URL ale keby som to mal zakazdym pisat tak si polamem prsty :D a aj tak mi to neislo a keby som mal opisat zdrojovy kod videa (dva raza taky dlhy) nan potrebujem zase pc ale ja to chcem bez pc preto sa pitam ci nepoznate nejaky program alebo prehliadac (mam tam opera a vstavany ale ani na jednom mi nejdu) a o programy sa nebojim pretoze E52 je simbian a ocertifikovat neni problem

prehravac ktory ich prehrava je flash

takze sa ti tam nieco prehrava, spusti sa flash player, ale nevidis obraz? Ani zvuk? Ci jako? Ptz ak to je flash tak by to malo ist, ked to je vo flash.

Jaku mas verziu toho flashplayera? Dnes je najnovsia verzia pre PC uz 10.1. So starsou to nemusi ist

Ta v5 je stará Macromedia verze pro S80 (Nokia 9210i), na S60 určitě nepojede a Lite2.1 je rozhodně funkčnější a novější. Bohužel, flash je integrální součástí firmware a nejde jednoduše upgradovat.

Pokud interní přehrávač+prohlížeč nestačí potřebám, existují proogramy jako coreplayer a nebo prohlížeč Skyfire, který flash přehrát AFAIK umí.