Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V případě že stahuji z internetu a spustím hudbu nebo film z disku seká se.

Prosím o radu v případě stahovani souborů 120kb/s a víc, spustím v přehravači hudbu či film seká se zvuk.Procesor intel 4CPU 3,06 GHz , 1,00 GB RAM. A to vše i po výměně zvukove karty,nyní Trust 511 , znovu naistalovaní systému.Jako prohlížeč používám Mozillu ale to samé i s Explorerem.Ve správci úloh procesor i pamět při tomto zatížení má 60-70 procent , takže se domnívám že hardware je dostačující, nehledě že problém se vyskytl asi tak před dvěmi měsíci.Jako přehravače používám VLC a Mediaplayer.Už nevím jak dál předem děkuji.

nad 120kb/s ? to musi sekaj aj pri mensej ak to teda uz seka prekňhravac a stahovanie nemaju nic spolocne to bude skor tym hardverom :D ked ti prima data nad 120kb/s tak ti nestiha aj prehravac ale to je dost divne ako stara je ramka ?

tune up je program na precistenie veci ktore nepotrebujes (docasna pamet ktora sa navymazala a jednoducho veci ktore spomaluju pc)+ urobi aj defragmentaciu a pokial to nevipnes tak sa ti to pusti s kazdym startom pc a defrag. dost spomaluje pc a pri 1G ram ti nemusi zvladat stahovat a pustat hudbu zaroven

Ovladace boli instalovane jake/odkial? K zakl.doske? Sietovej karte? Zvukovej karte? Nainstalit najnovsie z webu vyrobcu zakl.dosky a zvukovky. Directx runtime bolo nainstalovane najnovsie?
Jak sa pripajas k internetu? Dufam ze nie cez nejaky USB srot, ale cez LAN.

Skus zvukovku v inom PCI slote, v tomto pripade by to mohlo pomoct (ak su ovladace naprd, trust to je fakt superznacka). Integrovanu zvukovku vypni v BIOSe alebo v spravci zariadeni pravy klik zakazat.

Stahujes subory jak? Normalne z nejakeho http: ?

Skus sa rozpamatat ze co bolo s PC alebo pripojenim k internetu robene pred tymi 2 mesiacmi.

P.S> a ked mas chut skusat nainstalovat nanovo Windows tak ich instaluj uplne nacisto (NIE opravnu instalaciu) a potom nainstalovat LEN ovladace, directx, a skusit to hned ci to blbne. Nepouzivat NIKDY ziadne tune programy, ziadne cleanery, najprv skusat aj bez antiviraku, proste neinstaluj najprv nic len ovladace a directx.

ovladace stazene z internetu k sitove karte original direct,codek nejnovejsi.
pripojeni pres wifi wlan download 3600 kbs, 600 upload, 49 ping nikdy s tim nebyl problem stale to same uz dlouho
zvukova v biosu vypnuta ten samy problem i sni
soubory normalne z http:
co bylo s pocitacem nevim byl jsem pracovne pryc a doma pritelkyne nema o tom poneti to je ten problem
mockrat dekuji za snahu

Aj ovladace k zakladnej doske (chipset) by bolo dobre skusit preinstalovat.

Pripojenie ma nezaujima co ma tvoj provider za parametre ale zaujima ma ze co mas strcene v PC, nieco v USB alebo v LAN alebo v com. Ak USB tak treba pouzivat LAN.
Alebo je to notebook a pripajas sa bezdratovo na nejaky svoj router?

Ako som pisal asi by som skusil novu instalaciu cistu + LEN ovladace

P.S> este predtym by som skusil aj preistotu prescanovat to na viry pomocou superantispyware, v nudzovom rezime. Vid sekcia clanky. A vypol by som ten NOD.

Co sa tyka tej zvukovky tak to skusaj najprv bez tej trust, s integrovanou.
Zislo by sa skontrolovat aj BIOS ci neni nieco podtaktovane (kontrolovat FSB, RAM frekvencie), prip. aj ci neni nieco pretaktovane (to by bolo tiez zle :) Mozes skusit aj load defaults a donastavit si podla svojich zelani.