Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvuk z front panelu

Ahoj,
prosím potřeboval bych poradit...Mám desku GIGABYTE GA-965P-DS3/S3 a potřeboval bych dostat zvuk i na front panel...Zezadu (tam mám připojené 5.1 repro) mi zvuk hraje, akorát když připojím sluchátka na front panel, nic to neudělá a zvuk neslyším...Je možné to nějak spravit?
díky

A čím teda? Mě to třeba zajímá, páč jsem si koupil po mnoha letech novou desku a frontpanel audio můžu zapojit jen podle nějakýho inteláckýho standardu, kdežto bedna mám starší a tam nic takovýho nemám, jen vývody na sluchátka (a deska neumožňuje zapojení starší normy, alespoň v manuálu není zmínka).