Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ve win7 se vyplo automaticky aero.

Ahoj, nechal jsem pc v klidu a po delší době se vyplo aero a rozběhl větrák u grafiky. V událostí aplikací je hláška

Proces (Windows System Assessment Tool) zadal požadavek na zakázání Správce oken plochy.
Nebylo možné spustit Správce oken plochy, protože rozvržení bylo zakázáno spuštěnou aplikací.

a v systém. událostech je ve stejný čas toto:

Stav služby Služba Plánovač multimédií byl změněn na: Spuštěno

nevím jak a co povypínat, nebo nastavit.

Dky za radu.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

"Windows System Assessment Tool" je hodnotenie vykonu, co ma Windows 7 (a Vista) integrovane.

Skusil som ho spustit vo Viste (7 nemam) a Aero to pocas testu vyplo. Ale nikdy som si nevsimol, ze by sa to spustilo samo od seba. Podla wikipedia to robi pravidelne kadzy tyzden (mozno len vtedy, ked nema aktualne skore) a vzdy caka, kym je pocitac necinny.

Za normalnych okolnosti ten test bezi par minut, a potom to Aero zase zapne.