Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress

Nepoužíváte někdo náhodou wordpress.org?
Nemůžu přijít na to, jak docílit toho, aby se z příspěvků vypsaly v seznamu v kategorii např. jen 4 řádky.
Vím, že to umí, protože jsem to někde u aplikovaného WordPress viděl, ale v obsažném (ale i docela nepřehledném) manuálu se mi to nedaří najít.

Jasně, napíšu.
Nenastavuje se to nikde v Options či dalších parametrech programu (kde jsem to pracně hledal), ale zadává přímo při editaci příspěvku (kde to bylo na očích, ale neviděl jsem to).
WordPress používá jako WYSIWYG editor tiny_mce (doufám, teď tady instalaci WP k dispozici nemám, ale editační okno vypadá stejně) a v panelu nabídek je ikona pro oddělení textu.