Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update počítače

Dobry vecer,
rad bych updatoval pocitac, ktery vyuzivam spise ke hrani. Mohli by jste mi poradit jake komponenty vymenit a ktere ponechat? Celkove bych update nebral nejak extremne, pouze ho vylepsil, aby mi vse fachalo svizneji. Cena by byla fajn tak do 5000-6000.

Typ CPU: DualCore Intel Core 2 Duo E4600, 2400 MHz (12 x 200)
Název základní desky : Intel Dragontail Peak DP35DP (2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Grafický adaptér NVIDIA GeForce 8600 GT (512 MB)
DIMM1: Kingston KTC1G-UDIMM 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (2x 1gb ramky)
Windows XP

Viděl bych to na výměnu grafiky a zřejmě zdroje.Vhodná grafika je ten doporučený radeon 5770, nebo o něco levnější nvidia gt 250-pokud nepřejdeš na vistu/7 dx11 mít nebudeš. Zdroj by měl mít 500w, dobrá 450w by to utáhla s rezervou taky. Ramky bych přikoupil až kdyby byly potřeba.

Procesor je nejlevnější přetaktovat -ovšem na té desce to asi nepůjde- kupovat nový např E8500 bych nedoporučil v žádném přídadě. největší brzda je grafika.