Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s HDD

Ahoj mam takovej problem mam HDD s připojením SATA a jelikož mam na na kompu připojení ATA?Chtěl sem se zeptat jestli existuje nějaká redukce nebo ně co abych to připojil na připojení ATA.dík

Ale jeste si over, zda-li je system alespon WXP SP1 nebo W2K SP3 a deska podporuje 48-bit adresovani. Aby jsi pak nebyl prekvapen, ze budes omezen jen na 137GB...

Zalezi totiz, co mas take za tajnou zakladni desku. Kvuli absenci SATA, bych byl opatrny, proteze se jedna o neco starsiho.