Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční zvuk

Ahoj, nefunguje zvuk. Nešel na windows xp profesional spolu s připojením k síti a po naistalování Vist, nejde už jen pouze zvuk. Na XP jsme zkoušeli naisnstalovat všechny možné ovladače, ale nic nezabralo. Reproduktory zkontrolovány. Ovladače vypadají taktéž v pořádku (hlásí to, že jsou nejaktuálnější solu s hlášením, že zvukové zařízení je naprosto funkční). Na xp se naopak zobrazovalo nkolik neidentifikovatelných problémů neznámé klasifikace - předpoklad špatných ovladačů motherboardu (asus P5PL2). Problémy se objevily, když po zapnutí počítače nefungovala lišta na ploše a po restartu zmizeli ikony etc., poté následovala první přeinstalace windowsů. Děkuji za odpovědi.

Nechápu. Já navolil ZD, soket 775 a našel tu tvou desku. Jednodušší to být už nemůže..

nebo si dej vyhledat text P5PL2 v sekci vyhledávání - najde ti to 3 varianty této desky - vyber si tu, kterou vlastníš.

edit: osobně na žádné "průvodce", "černokněžníky" a jiné pikačuoviny ze zásady neklikám.

tak OS si vybereš, ne? (opravdu netuším, co tam teď máš). A nefunguje ti audio, že? Takže stačí zvolit odkaz v Audio co je nejvýše (ten totiž je nejnovější)

Popis SoundMax AD1986A Audio Driver V5.10.01.4160 for Windows 2000/XP/2003.
Velikost souboru 51.42 (MBytes) 2006/11/21 Aktualizace
Stahovat z Global (DLM) Global Čína P2P

musím něco zadávat špatně. OS vím, ale audio se nabídne z těch 3 typů max. 2. z toho u jednoho je jen jedna možnost a u žádného není velikost souboru 51,42. Ještě se tam podívám. Al pokud by se vám sem chtělo dávat link, byl bych vděčný. Zatím stejně děkuji za vašiu pomoc.