Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC/Router nejde pingnout z venčí

Dobrý den.

Chci si udělat IPv6 tunel přes Hurricane Electric, ale při zadání koncového IPv4 bodu (= má IP adresa) mi to vyhodí hlášku o nedostupnosti koncového bodu.
Zkoušel jsem také z venčí pingnout mou adresu a nejde (= 100% lost).

Na mém routeru i PC je firewall, zkoušel jsem je vypnout ale výsledek stejný.

Nevíte kde bude chyba?

Děkuji.

Ano, ale 99% věcí je tam psáno odbornými názvy a nic na způsob toho co jste psal jsem tam nenašel.
Mj. router je Edimax ale přesné označení protože na něm samotném ho nikde nevidím a ani v administraci není napsáno (pouze verze firmwaru apod.).

Jediné co mi to připomíná je :

Dynamic Route : RIP2-B
Direction : Both