Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel Pentium D 820 na MSI P7N SLI Platinum

Dobry den. Dostal jsem do ruky desku MSI P7N SLI Platinum a ted mam 2 moznosti cpu
1) Intel Pentium D 820 2 x 2,8ghz/2m/800
2) Intel pentium 4 3.20 ghz/1m/800

A tohle je moje otazka-v manualu jsem nenasel mezi podporovanymi cpu tyto 2 -pojede mne na teto desce jedna z 2 moznosti?popr. nejake skusenosti s touhle deskou. predem dekuji.

Asi se díval do tišteného manuálu kde o tom cpu (asi) není ani zmínka protože ještě nebyl na světě.

Nejlepší by bylo nějaké core 2 duo když už to deska umí. Jinak oba dva jsou slušné přímotopy, asi bych volil to pentium D (s tím že to není zrovna ideální dvoujádro - jsou to dva čipy slepené přes fsb, přehazování programů mezi jádry nebude nic extra rychlého). Jestli u toho chceš vydržet při zátěži potřebuješ lepší chladič než box.