Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šíša

Taková malá anketa:
kouříte vodní dýmku? Jestli jo, tak jaký tabák (příchuť) preferujete. Případně, jaký máte názor na kouření šíšy.

loading...

Mirku, ja si myslím, že předvším nesnášíš sám sebe, neboť svým chováním a jednáním vybočuješ z normálu.

Neznáš mně a já neznám tebe a odsuzovat člověka jen podle toho že se jednou za čas oddá takovému společenskému dýchánku je víc než dětinské. 8-)

Pokud ještě máš nějaké kamarády, kteří vydrží tvojí přítomnost a je ti víc než 18 let tak si zajdi s nima na pivo, na cigárko, probrat politiku,sport,počasí,hezké holky atd. a uvidíš, že na tom světě není zas tak špatně. :-D