Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nabijanie Motoroly L6

Zdravim,mam staru Motorolu L6,som s nou bol velmi spokojny,ale momentálne mi nefunguje nabijanie,po pripojeni sa telefon nenabija,chcem sa spytat ci sa tento mobil neda nabit aj cez USB port k pocitacu.je zaujimave ze ked ho napojim tak telefon sa v pohode zapne,sice mi hlasi ze je bateria vybita ale funguje az do odpojenia.som si na nete pozrel nejake ovladace,ale vzdy ma hodilo na stranku programu pre zistenia ake ovladace mi chybaju na pc,driver detective a pod,aj Windows mi hlasi ze po napojeni nie je nieco dobre/nestiham to precitat./da sa teda tento mobil nabit cez pc alebo si mam obstarat novu nabijacku skor?
OS Windows XP SP3 32 bit.

Nesmysl, funknce nabijeni pres USB je resena hw, zadny ovladac k USB to neporesi, maximalne bych patral v menu telefonu jestli se toto da vypnout, ale pochybuju. Pri stabilite fw starsich Motorol bych tipnul ze bude zavada prave tam, vyzkouset, promerit nabijecku, privodni kabel, prip. pokvedlat konentorem, mozna uviklany spoj na desce atd. Pokud telefon vubec nenabiji a ani nijak nereaguje na pripojeni nabijecky, videl bych osobne problem v tom co jsem zminil.:-)