Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung s8500 wave - facebook odhlášení

Dobrý den, mám dotykový telefon samsung wave...připojil jsem se k wifi a spustil facebook...napsal jsem login i heslo...funguje perfektně...až na jeden problém...jak se odhlásit? nikde nic takového neni...nevíte někdo, co udělat, abych se odhlásil? když vypnu fb, wifi,, nebo restnu mobil, tak jsem stále přihlášen...:((( děkuji

já tam mám: moje účty/facebook...když na to kliknu tak to vyhodí tabulku:Nastavení připojení bylo odstraněno. Navažte nové spojení...ale jsem připojen k wifi...tak to nechápu..na googlu jsem našel tři screeny..ale na posledním je cvaknuto na tom učtu facebook a je tam odstranit...jenže mě tam vyskočí tabulka víše uvedená...:(