Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení v síti

Ahoj mám doma takovouhle síť. AP -> Router(kabelovy) -> PC a WiFi router. Sdílení mi funguje mezi PC a NB když je připojený na kabelový router. Ale když se připojím na WiFi tak už se nevidí. Nevíte jak to udělat aby to šlo?

Díky

módy stávajícího routeru msi nutně přepínat nemusíš. jak jsem psal - prostě zalepíš wan, a přívod od prvního routeru strčíš do některé lan zdířky. budeš mít z toho wifi-switch.
ale musíš v administraci u msi vypnout poskytování dhcp na lan výstupech, celou síť bude řídit první router. jinak by se oba dhcp hádaly.

nový router: pro rychlejší přenosy je lepší n-kové wifi, pochopitelně to zase ruší víc kanálů.