Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem průzkumník, zobrazení náhledů (miniatur) videoklipů

Dobrý den. Už tři dny mám s průzkumníkem menší problém. Sestříhávám videoklipy pomocí programu Windows Movie Maker, které si následně prohlížím v programu průzkumník. Z hodiny na hodinu mi ale vytváření miniatur přestalo fungovat a nevím proč. Na místě klipu se zobrazuje jenom oranžový avatar programu VLC. A to se děje ikdyž jsem VLC odinstalovala. Zkoušela jsem si ty soubory otevřit v programu irfanview a zobrazovaly se zcela normálně, tedy jak měly. Našel by se tu někdo, kdo by mi pomohl najít toho zakopanýho psa? :-)
Mám originální Windows7 Home edition.
Předem děkuji komukoliv za pomoc.

no po restartu se zobrazujou jen ty staré soubory ale ty co nešly zobrazit předtim se nezobrazují ani po restartu. A podle toho co říkáš, mu nejspíš vadí to, že musí zobrazit 2 499 souborů a 151 složek. :-?:-D
Asi je nějakej zahlcenej...
...no tak tím to asi nebude. On se to totiž chová pořád stejně ať je tam 2500 klipů nebo ani jeden. :D
Existuje za průzkumník nějaká přijatelná náhrada? Irfanview asi neumí zobrazovat reálném čase. :-/

Děkuji za typ, ale nejspíš ten KMP muj problem nevyřeší. VLC jsem dala pryč, nechala tam jen klasickej media player, ale ono se to chová pořád stejně, takže předpokládám, že s tím KMP to také jiné nebude. :(
Kamarád říkal, že to může být nějaká "chyba v indexaci" ale já jsem totální počítačová lamička, tak mu vůbec nerozumím. :D
Zajímavé je, že jeden kamarád řeší momentálně to samé a taky nemůže přijít, čím je problém způsobený.

Neraď pokud nemáš w7 - w7 má bloklé ds filtry - řeší se to hackem.

zkus: Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Výchozí programy\Nastavení výchozích programů\Nastavení přidružení programů - dej tam u přípon WMP

Dále vyčištění disku(prúzkumník/ vlastnosti disku)- smazat "náhledy videí"