Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Wifi HACK

Dobrý den. Potřeboval bych program, který zjistí heslo od WIFI. Nejlépe pro windows. Prosím o názvy nebo přímo linky na programy dik moc.

loading...

Na zistenie tvojeho hesla to bol snad dotaz predvcerom alebo kedy, tak si to v poradni najdi. Je na to program. Jednoduchsie je pripojit sa na router kablom a zmenit v nom heslo.

Na zistenie cudzieho hesla zabudni (neni to jednoduche (a u WPA je to nemozne), a nikto ti to tu radit nebude, viz Pravidla).

Tak si nastav heslo F&sÖ1Z&aÜB nastav si tam WPA a zaplat tych 17 dolarov a pochval sa ze ci ti to heslo naslo. Nenajde. 3x hadaj preco.

Mimochodom clanok neni nelegalny ptz NEpopisuje ako to prelomit, popisuje len jak to funguje a to neni nic tajne (a ten link za 17 USD je len slovnikova blbost na vytahovanie penazi od ludi, a snazia sa obist nelegalitu tym ze to je akoze "len na overenie pre seba ze si dostatocne zabezpeceny" a nie na prelamovanie cudzich hesiel, a bezpecne heslo to aj tak neprelomi. A slovnikove heslo pouziva len magor). P.S. a dnes uz snad kazdy ma nastavene WPA2.

Dotaz je na vysloveny navod a to tu proste nenajde ptz to nelegalne je (a u WPA2 ani nema sancu)

Zdravím, jen ještě dodatek, v uvedeném časopise je i kompletní návod i s ISO Backtracku na šifrování WEP, co se týká WAP, asi budete muset upřesnit jaký konkrétní typ považujete za neprolomitelný. Trochu si počtěte na stránkách airdump.cz, třeba změníte rychle názor.
Odkaz na koupi nože, ještě neznamená, že ho dotyčný použije k vraždě, může i nemusí, tak nebuďte soudcem, který mu dá předem oprátku.

Na druhou stranu - proč dávat lamám automatický rotační kulomet se step-by-step návodem, že ano?

P.S.: Bezpečnost WPA(1) je jen a pouze otázka komplexity hesla, protože k jeho odhalení je třeba bruteforce. Tedy je-li požito dostatečně dlouhé a komplexní heslo, ano, je možné jej prolomit, ale za cenu extrémních časových a výkonových nákladů.

Asi máte pravdu, až do okamžiku, kdy si do vyhledávače zadá hack wep nebo wpa a bude trochu paličatý. Trochu Vás překvapím, nepoužívám žádné kódování, je mi jedno, jestli si někdo u mé rychlé linky vybere emaily nebo běžně surfuje. Pokud zazlobí a začne stahovat balíky, tak mrknu na jeho MAC a dostane BAN :-). Návštěva mého pc není tak jednoduchá :-)

jistě. jenže "být paličatý" je něco trochu jiného, než dostat "návod na stříbrném podnose".

Co děláš se svou linkou a jak se chráníš, je tvoje věc. Mně tvůj systém ochrany/obrany nesedí, už jen kvůli tomu, že potenciální útočník na tvou síť nemusí nic stahovat, může jen poslouchat. Ale jak už jsem psal, je to čistě tvoje věc a tvůj boj, já rád soukromí a vrstevnatou strukturu ochrany, nikdy nesázím vše na jednu kartu.

:-), nebo, že používám systém vstupního pc bez dat, icq považuji za vir a moje brouzdání na netu za těžce nezajímavé. Pánové, většina mládeže dnes zveřejní dobrovolně na sociálních sítích víc, než zjistíte odposlechem jejich dat, a v mém hnědouhelném věku zase nejsem žádoucí terč.

Navod na nelegalnu cinnost je nelegalny a proste tu na tomto webe nebude ptz prevadzkovatel webu ho zmaze.

Takisto ked niekomu budes hovorit "zober tento noz a chod zapichnut hentoho cloveka" tak sa stavas spolupachatelom vrazdy a mozes dostat dozivotie. Tolko o nozoch.

P.S. a WAP so zlozitym heslom tiez NEprelomis, mozes si mysliet co chces a citat si airdump aj odvrchu aj odspodku a trebvars aj sprava dolava. Si to skus a napis jak si bol uspesny.

V realnom svete nieje nic dokonale a zda sa, ze ani WPA pouzivajuc TKIP. "ten" nieje tak daleko od pravdy, ze by sa snad WPA nedal prelomit. Moze byt pouzite akekolvek neslovnikove heslo. Treba podotknut a podciarknut, ze prelomenie neznamena "zistenie" hesla, ale otvorenie sifrovanej komunikacie. Zatial na dobu zhruba 45 minut pri standardnom nastaveni vymeny klucov. Schema takehoto prelomenia je bohuzial (buhudik) dost komplikovana, takze urcite bude iba pre ludi s dostatocnymi nizkourovnovymi znalostami fungovania protokolov.
Takze na dotaz je mozne odpovedat velmi jednoducho. Heslo pre WPA sa zatial neda zistit inak nez BF, alebo pomocou slovnika.

Ano - ale to se bavíme už o "aplikovaném výzkumu" :-D Cokoliv jde vzduchem, je čistě technicky vzato prolomitelné. Jde jen o to, kolik času a prostředků (a čas je také prostředek) je třeba obětovat na to, aby došlo k průlomu. To je podstata veškerého šifrování, neexistuje neprolomitelná šifra - jakmile je něco reverzibilně zašifrováno (tedy ne zahashováno), vždy existuje cesta ke klíči.

Podle tvé reakce ti věřím, ovšem, většinou to funguje tak, že si dotyčný nechá od O2 (příklad ale dobrý) poslat router, technik mu ho ze zásuvky zapojí a po odzkoušení odchází. Takže se bavíme z 80 % o Wep a ten zbytek si dá WPA. Minimum Wpa2. Bydlím na sídlišti, momentálně vidím na své externí anténě 26 sítí a z toho 7 jich nemá Wep.