Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybička ve Windows7

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně jednoho malého problému ve windows 7.
Jde konkrétně o tohle: 380_Bez_n_zvu.jpg
Položka v červeném kroužku mi odtamtud vůbec nejde odepnout, a už mi tam překáží. Odkazuje totiž na odinstalovanej ovládací panel od nvidie. Když jsem ho odinstaloval, tak jsem si pak nainstaloval novější verzi, a tohle mi tam zůstalo.
Neznáte třeba nějaké umístění kam se ukládají tyhle připnuté programy? Nebo nějaký způsob jak jej odstranit?
Zkoušel jsem normální tradiční cesty odstranění, ale nic nefunguje, nezmizelo to ani po restartu, tak už vážně nevím.
Děkuji všem za pomoc.

Daj si prehladat cely disk a hladaj subory *.lnk, ze kde vsade nenajdes nejaky nvidia control panel alebo podobny .lnk. NEmazat ptz najdes aj aktualne, ale zaujimave budu mozno umiestnenia a mozno najdes aj ten nefunkcny.
Ako druhe mozes hladat nazov toho pripnuteho bazmeku v registry (start spustit regedit, v menu je hladat), tiez NEmazat len zaujimave je ze kde vsade to najde.