Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace hypermemory u grafické karty od ATI

Zdravim, koupil jsem si novou grafickou kartu od ATI, je to ATI RADEON X1550PRO (nebo jen ATI RADEON X1550), a chci si zvýšit výkon karty. Koukal jsem na internetu, jak mám nastavit Hypermemory, ale nic jsem tak nenašel. Jak se nastavuje? Díky za odpověď.

Podle krabice má 256 MB DDR2 a 1 GB HyperMemory, tak nevim jak to nastavit.

Díky za odpovědi.

chci si zvýšit výkon karty.

Koupils blbou kartu. Nemá žádnej výkon. Hypermemory nepomůže, pokud by se ti náhodou povedlo přesáhnout velikost videopaměti tak se vše ještě víc zpomalí.
Je to aspoň pcie ?