Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat font a něco s touchpadem

Měl bych dota

Nejdlůeitější je pro mě tože jsem si nějak vyřadil toutchpadna notasu jde jim ovládat nabídka výběru uživatele ale když si vyberu už s kurzorem ani nehnu museljm něco někde nastavit nevíte ese to mění ? Mám visty

a ještě dotázek

todleje návod na instalaci češtiny do age of empires 3 2.

Nainstalujte font.
Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a poklepejte na složku Písma. V nabídce Soubor klepněte na příkaz Nainstalovat nové písmo. Klepnutím vyberte jednotku a poté klepněte na složku obsahující písmo z rozbaleného archívu. Klepněte na písmo Lincoln CE.

Problém je stím,že je to na xpcka,do pisma se ve vistach dostanu ale kde tam mam proboha najit nainstalovat nove pismo ??? díky za rady
Změna předmětu, původně: Drobnost (karel)

Dotaz by som 1. po sebe aspon raz precital a po 2. rozdelil na dve samostatne otazky.

Na druhu otazku mate odopved tu:

1.

Open Fonts by clicking the Start button Picture of the Start button, clicking Control Panel, clicking Appearance and Personalization, and then clicking Fonts.
2.

Click File, and then click Install New Font.

If you don’t see the File menu, press ALT.
3.

In the Add Fonts dialog box, under Drives, click the drive where the font that you want to install is located.
4.

Under Folders, double-click the folder containing the fonts that you want to add.
5.

Under List of fonts, click the font that you want to add, and then click Install.

{zdroj}

Vyguuglenie otazkou sekund.