Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno spravte uz nieco s tym vyhladavanim

uz to sice bolo prislubene ze sa to zmeni ale trva to akosik pridlho;o).
potrebujem aby tu bolo vyhladavania ala zive pretoze aj dnes som si chcel najst vlakno s mojou otazkou ktora bola zodpovedana a namiesto par sekund ktore by som tomu venoval keby tu bolo vyhladavanie ala zive tak som nad tym stravil par minut pokedy som sa preklikal k tomu co mna osobne dost otravuje.
v podstate sa da povedat ze hladanie na poradne je uplne nefunkcne

Milí páni administrátori!

Teraz som hľadal vlákno, kde sa píše o tom, že nechodia správy na Mirande. Žiaľ nenašiel som. Skúsil som zadať kľúčové slovo "ICQ" a hľadať len názvy príspevkov. Vyskočilo na mňa 21 strán a tam bolo dokopy možno 10 vláken, ale samozrejme z nich vypísané všetky príspevky. Všetci sa nevedia dočkať final verzie poradne, ako keby to malo byť niečo svetoborné, ale chcem tak málo, upravte hľadanie tak, aby sa dalo vybrať, či chcem zobraziť len názvy vlákien alebo aj obsah vyhľadaných príspevkov. Prosím. Ja raz z toho hľadania asi zošaliem. Ja viem, večne sa sťažujem, ale aj tak sa to vždy týka len hľadania a myslím, že nechcem tak veľa.