Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po-totalcommandrování Speedcommandera :-) takový briefing

Kdyby někdo navyknutý na Total Commander zkoušel z důvodu neexistující 64bit verze manažer Speed commander. Asi po dvou dnech jsem ho aspoň trochu naladil aby se (pro mě) byl aspoň trochu použítejný pro kopírovací operace.

Kdyby měl někdo lepší/jiný konfigurační soubor rád vyzkouším.

(nepřenese se klávesová zkratka ctrl+k na spočítaní velikosti adresářů, který holt dělám zatím ručně)

Co mi nejvíc chybí:

chybí mi ctrl+b
snadné překopírování jména do příkazové řádky
automatické spočítání velikosti označených soub/adres

Zatím nemám důvod být nešťasný z neexistence 64bit TC. Možná se nedostanu do všech adresářů (viz kmochnovy poznatky před pár týdny), ale jinak nevidím na dílu páně Ghislera nic, co by z něj nedělalo jeden z nejužitečnějších softů co znám. Chybí mi snad jen více modifikovatelný Ctrl+B, http://pc.poradna.net/q/view/512586-jine-zobrazeni -adresaru-souboru-v-total-commander

K TC: Používám vlastní nastavení layoutu, ne tak "agresivní", jako je v defaultu. Místo tučného písma všude normální, místo bíleho pozadí šedé ve dvou odstínech (ob řádek), žádné ikony souborů.