Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Driver Základní desky

Dobrý den, prosím vás mohl by mi někdo poradit? Dnes jsem si z OP Win XP nainstaloval Win 7 Ultimate, vše šlo hladce než jsem došel k instalaci driverů, vložil jsem CD s driverem na základní desku, ale to CD je použitelné pouze pro XP a visty, co s tím? Jsem nováček, takže vám opíši pouze to co je na tom disku.
Intel 925/915 chipset series support CD rev.78.05. A kvůli tomu mi nejde zvuk, mám totiž zabudovanou zvukovou kartu. Budu rád za každou odpověď, děkuji. Nashledanou.

to cd zahoď. pokud už jsi ho použil nainstaluj tak to po vyzkoušení ovladačů nainstaluj radši celý znovu.
Potřeboval bych vědět výrobce a přesné označení desky. Např everest to asi vypíše. Přes windows update se ti zvuk nenajde ? Nemáš tam přidanou nějakou audigy/live ?